Już  od 2000 roku oferuje kompleksowe tłumaczenia zarówno tekstów zwykłych jak również specjalistycznych w następujących językach: angielski, niemiecki, rosyjski, portugalski, hiszpański, włoski, francuski, litewski, ukraiński, serbski, chorwacki, czeski, japoński i chiński.

Nasz zespół tłumaczy posiada wszechstronną wiedzę i doświadczenie w zakresie tłumaczeń z obrębie języka technicznego, prawniczego, finansowego, ubezpieczeniowego, handlowego jak również innych branży z zastosowaniem specjalistycznego słownictwa. Tłumaczenia wykonują osoby posiadające wykształcenie i doświadczenie z zakresu przekładu specjalistycznego języka.

Gwarantujemy Państwu wykonanie usług tłumaczeniowych na bardzo wysokim poziomie językowo – stylistycznym jak również pod względem zastosowanej terminologii.

Tłumaczenia online

Usługa tłumaczenia online skierowana jest do Klientów z całej Polski, którzy za pośrednictwem Internetu mogą przesyłać do nas teksty do tłumaczenia. Nieważne, czy Twoja firma znajduje się na wschodzie, czy na zachodzie – skorzystaj z tej wyjątkowej usługi! Online przetłumaczysz tekst szybko i profesjonalnie.

Cena danego tłumaczenia jest uzależniona od stopnia skomplikowania tłumaczonego tekstu oraz czasu realizacji tłumaczenia: w trybie normalnym tłumaczymy do pięciu stron na dobę, w trybie przyspieszonym do dziesięciu stron na dobę.

Powyższy cennik ma charakter jedynie orientacyjny. Każdy tłumaczony dokument wymaga indywidualnej oceny pod kątem stopnia wyspecjalizowania słownictwa. Wycena tłumaczenia jest bezpłatna i robimy ją natychmiast po otrzymaniu dokumentów. Dopiero po otrzymaniu wyceny tłumaczenia decydują Państwo o skorzystaniu z naszych usług.

Szukasz profesjonalnych i tanich tłumaczeń? Skorzystaj z naszej oferty usług tłumaczenia online oraz tłumaczenia Białystok. Dołącz do rzeszy  zadowolonych z naszych usług Klientów.