Slide background

Angielski

Uważamy, że w posługiwaniu się językiem angielskim, najważniejsza jest swobodna komunikacja. Osiągnięcie tego celu zapewnia kontakt z tzw. „Native Speakers” – osobami, dla których język angielski jest językiem ojczystym. Nasza kadra, obok lektorów polskich, składa się z nauczycieli
z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych.

Wykwalifikowani obcokrajowcy prowadzą część zajęć w każdej grupie (również w grupach dziecięcych oraz na poziomie podstawowym). Częstotliwość spotkań z Nativem zależy od poziomu zaawansowania uczniów. W grupach początkujących jest to co drugi tydzień, w grupach średnio zaawansowanych – raz w tygodniu, a grupy najbardziej zaawansowane (konwersacje) prowadzą wyłącznie obcokrajowcy.

Zajęcia prowadzone przez Native Speaker’ów pozwalają na przełamanie „bariery w mówieniu”, dzięki czemu będziesz rozmawiał płynnie i naturalnie.

Od 2002 roku jesteśmy Licencjonowanym Centrum Egzaminacyjnym TELC. Naszych uczniów przygotowujemy i egzaminujemy na międzynarodowe certyfikaty.

Osoby, które chcą utrwalić i podtrzymać kontakt z językiem angielskim, zapraszamy na praktyczne konwersacje – „Wpadaj i gadaj”. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, po 2 godziny lekcyjne,
na różnych poziomach.

Jeśli chcesz zacząć przygodę z angielskim lub uczyłeś się i chcesz się sprawdzić – przejdź do zakładki „testy i zapisy online”.

Skontaktujemy się z Tobą proponując grupę odpowiadającą Ci wiekiem oraz poziomem zaawansowania. Następnie wybierzesz rodzaj kursu (w tygodniu lub w sobotę) oraz godziny (poranne, popołudniowe, wieczorne) i rozpoczniesz naukę.

Zapytaj o najbliższy kurs języka angielskiego 85 653 73 83 / sekretariat@jezykiswiata.pl

Nie zostawaj w tyle i rozpocznij naukę języka angielskiego

Zapisz się teraz!